Microsoft Visio Professional 2019

  • Stok Durumu: Stokta var
  • 299,00TL
  • 79,00TL

Microsoft Visio Professional 2019 Dijital Lisans Kullanım Süresi: Ömür BoyuKaç Bilgisayara Kurulabilir: Yalnızca 1 bilgisayara kurulabilir.Format sonrası kullanılabilir mi: Evet, kullanılabilir.Yeni bir bilgisayara kurulabili...

Microsoft Visio Professional 2019 Dijital Lisans Memnuniyet Garantili

Kullanım Süresi: Ömür Boyu

Kaç Bilgisayara Kurulabilir: Yalnızca 1 bilgisayara kurulabilir.

Format sonrası kullanılabilir mi: Evet, kullanılabilir.

Yeni bir bilgisayara kurulabilir mi: Evet, kullanılabilir.

64 bit desteği var mı?: Evet, vardır. 64 bit Windows kurulum dosyasını üreticinin sayfasından indirebilirsiniz.Profesyonel diyagramlar oluşturun

Visio ile akış çizelgelerini, diyagramları, kuruluş şemalarını, kat planlarını, mühendislik tasarımlarını ve daha fazlasını kolayca çizin. Alışık olduğunuz Office deneyimiyle modern şekilleri ve şablonları kullanın.


Birlikte daha iyi çalışın

Tüm proje katılımcılarının içgörülerinden yararlanmak için Visio akış grafikleri üzerinde işbirliği yapın. Microsoft 365* ile ekibiniz bir diyagram üzerinde aynı anda çalışabilir.


Gerçek dünya içgörüleri edinin

Akış grafiklerinizi ve diyagramlarınızı gerçek zamanlı verilere bağlayın. Visio’da ya da Microsoft 365* aracılığıyla temel alınan veriler değiştiğinde, uygulanan şekil biçimlendirmesini kullanarak akış grafiklerinizin otomatik olarak güncelleştirilmesini sağlayın.


Web için Visio

Bir web tarayıcısından ve neredeyse her yerden diyagramlar üzerinde birlikte çalışın. Akış grafiği çizin, BT ağının haritasını çıkarın, kuruluş şeması oluşturun veya bir iş sürecini belgeleyin.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Microsoft Visio Professional 2019, 017, Office Yazılım Lisansları