Microsoft Office 2016 Pro Plus Ömür Boyu Lisans

  • Stok Durumu: Stokta var
  • 129,00TL
  • 79,90TL

Microsoft Office 2016 Pro Plus Ömür Boyu Aktivasyon Orijinal Lisans TÜM CİHAZLARDA VE PLATFORMLARDA BİRLİKTE ÇALIŞINBildiğiniz uygulamalarla ve gerçek zamanlı güncellenen her zaman erişilebilir dosyalarla müfredatınızı oluştu...

Microsoft Office 2016 Pro Plus Ömür Boyu Aktivasyon Orijinal Lisans Memnuniyet Garantili

TÜM CİHAZLARDA VE PLATFORMLARDA BİRLİKTE ÇALIŞIN

Bildiğiniz uygulamalarla ve gerçek zamanlı güncellenen her zaman erişilebilir dosyalarla müfredatınızı oluşturun. Office sizin gibi çalışır: her yerden. Eğitim için Office 365 Android, iOS veya Windows cihazlarda çalışır.


MİCROSOFT TEAMS

Teams; konuşmaları, içeriği ve uygulamaları bir yerde bir araya getiren bir dijital merkezdir. Eğitimciler tümü Eğitim için Office 365’deki tek bir deneyimden birlikte çalışma sınıfları oluşturabilirler, profesyonel öğrenim topluluklarına bağlanabilirler ve okul personeliyle iletişim kurabilirler.


ONENOTE: ORGANİZE ETMEK VE BİRLİKTE ÇALIŞMAK İÇİN NİHAİ DİJİTAL NOT DEFTERİ

Cihazlarınızdan el yazısı metin, web içeriği, hatta ses ve video ile ders materyalleri ve ödevler hazırlayın. Ardından öğrencileriniz ve meslektaşlarınızla kolaylıkla birlikte çalışın.


BELGELER ÜZERİNDE BİRLİKTE ÇALIŞIN

Küçük veya büyük takımları Word, Excel veya PowerPoint 2016 veya Office Online içinde eşzamanlı olarak sizinle birlikte çalışmaya davet edin. Belgenizin tek bir sürümünde kolaylıkla eklemeler yapın, yanıt verin ve tüm güncellemeleri takip edin. Word, Excel ve PowerPoint’e başlayın.


ÖĞRENCİLER KENDİ BAŞLARINA OKUMAYI ÖĞRENEBİLİRLER

Yaşı veya becerisine bakmaksızın öğrenciler, görsel kalabalıklığı azaltarak, metni vurgulayarak ve seslendirerek ve kelimeleri hecelere bölerek okuma becerilerini geliştirmek için çalışmalarını kişiselleştirebilirler.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Microsoft Office 2016 Pro Plus Ömür Boyu Lisans, 015, Office Yazılım Lisansları